اطلاع نیوز -> آمادگی کامل مردم دیار شهدای ۱۵ خرداد برای استقبال از آیت الله نوری همدانی


IMAGE634026152858943750-300x225

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران گفت: برای استقبال و نیز اجرای برنامه های پیش بینی شده سفر آیت الله العظمی نوری همدانی آمادگی کامل وجود دارد.

به گزارش اطلاع نیوز حجت الاسلام والمسلمین ‘سید محسن محمودی’ روز یکشنبه ، گفت: حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی روز سه شنبه ساعت ۴ بعد از ظهر از میدان مصلای ورامین واقع در جنب سالن شهید گلعباسی این شهرستان برگزار می شود و مردم ولایتمدار دیار ۱۵ خرداد نسبت به ورود این مرجع عالقدر به شهرشان ابراز احساسات خواهند کرد و سر تا سر حدفاصل این میدان تا خیابان مسجد جامع و مسجد بزرگ صاحب الزمان(عج) مسیر استقبال از ایشان خواهد بود.

این مسئول عنوان کرد:پس از برگزاری مراسم استقبال مردم ورامین از آیت الله نوری همدانی، دیدار با آیت الله محمودی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان از دیگر برنامه های سفر این مرجع عالیقدر جهان تشیع است.
وی ادامه داد: ایشان همچنین بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد بزرگ صاحب الزمان(عج) به سخنرانی خواهند پرداخت و با مردم شهید پرور ورامین دیدار خواهند داشت.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران سپس در مورد برنامه دیدارهای این مرجع عالیقدر جهان تشیع گفت: ایشان صبح روز چهارشنبه ۱۳ اسفند در شهرستان پاکدشت با علما و طلاب جنوب شرق استان تهران دیدار خواهند داشت ،ایشان بعد از نماز مغرب و عشاء چهارشنبه نیز با مردم ولایی پاکدشت دیدار می دارند.
حجت الاسلام محمودی ادامه داد: دیدار ایشان با مردم شهرستان قرچک ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه و در آخرین روز از سفر آیت الله العظمی نوری همدانی در مسجد جامع قرچک برگزار خواهد شد.

ضمن اینکه ایشان پنجشنبه شب سفری به شهرستان پیشوا داشته و ضمن زیارت بارگاه ملکوتی و نورانی امامزاده جعفر بن موسی الکاظم(ع) برای مردم این شهرستان پس از اقامه نماز مغرب و عشا سخنرانی خواهند کرد.
این فعال فرهنگی استان تهران افزود: قطعا حضور یکی از مراجع عالیقدر تشیع که همواره در لحظات سخت و حساس با مواضع انقلابی و دشمن شکن خود، مشت محکمی بر دهان فتنه گران و دشمنان انقلاب اسلامی زده است می تواند یک فرصت کم نظیر فرهنگی برای دیار شهدای ۱۵ خرداد به حساب بیاید.

images,, , , ,

تاريخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 83      
منتظر نظر شما هستیم !