اطلاع نیوز -> آیت الله العظمی نوری همدانی وارد ورامین شد


718792

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عظام تقلید به منظور دیدار با مردم جنوبشرق استان تهران به شهرستان ورامین سفر کرد.

به گزارش اطلاع نیوز، عصر امروز آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عظام تقلید به منظور سفری سه روزه به جنوبشرق استان تهران وارد شهرستان ورامین شد.

آیت الله العظمی نوری همدانی عصر امروز در سفر به شهرستان ورامین ضمن دیدار با آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان، در کنفرانس خبری با اصحاب رسانه ورامین شرکت می کند.

این مرجع عالیقدر جهان تشیع امشب پس از اقامه نماز مغرب و عشا در اجتماع باشکوه عزاداران فاطمی همزمان با شب شهادت حضرت زهرا(س) حاضر شده و ضمن دیدار با مردم ولایتمدار ورامین با آنان سخن خواهد گفت

.

حجت الاسلام سید رضا تقوی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و جمعی از مسئولان برجسته استانی از مهمانان ویژه مراسم امشب در مسجد صاحب الزمان(عج) ورامین می باشند.

آیت الله نوری همدانی پس از سخنرانی در جمع مردم شهرستان ورامین به شهرستان پاکدشت سفر کرده و صبح چهارشنبه با علما و طلاب جنوبشرق استان و چهارشنبه شب با مردم ولایتمدار پاکدشت دیدار خواهند کرد.

حضور در جمع مردم و خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان قرچک و سخنرانی در جمع مردم ولایتمدار پیشوا از دیگر برنامه های مهم آخرین روز سفر آیت الله نوری همدانی به جنوبشرق استان تهران می باشد.

آیت الله العظمی نوری همدانی پس

از دیدار با مردم پیشوا و زیارت بارگاه ملکوتی امامزاده جعفر بن موسی الکاظم(ع) در شامگاه پنجشنبه، به سفر سه روزه خود به شهرستان های جنوبشرق استان تهران پایان خواهند دارد.

IMAGE634361409282500000,, , , ,

تاريخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 154      
منتظر نظر شما هستیم !