اطلاع نیوز -> احداث خط جدید متروی تهران -پرند


مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه ۵۰ میلیارد تومان پروژه برای تسهیل سفرهای نوروزی اجرا شده است، گفت: احداث خط جدید قطار حومه‌ای تهران – پرند در دستور کار قرار دارد.

imagesCAUBAS9R

فریبرز واحدی امروز در مراسم افتتاح محور ۴ خطه رباط کریم – حسن آباد (فازهای اول و دوم) با بیان اینکه احداث خط جدید قطار حومه ای تهران-پرند در بازدید امروز وزیر راه و شهرسازی از سایت مسکن پرند بررسی و دستور اجرای مطالعات آن صادر شد، گفت: در آزادسازی اراضی حاشیه محور رباط کریم-حسن آباد با معارضان فراوانی مواجه بودیم.
وی افزود: منطقه فعلی جاده ای دو طرفه با عرض ۷ متر و ۳۰ سانتیمتر بود که ترافیک کرج – شهریار – آدران را به رباط کریم، چرم شهر، ورامین و جاده قم – گرمسار منتقل می کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اینکه محور ۴ خطه رباط کریم – حسن آباد به آزادراه قم – گرمسار متصل می شود،بیان کرد: کاهش زمان سفر و کاهش تصادفات رانندگی از مزیت های اجرای این سفر است.
واحدی با اعلام اینکه ۵۰ درصد بار ترافیکی این محور ترانزیتی است، بیان کرد: ارزش ریالی این پروژه ۲۵۰ میلیارد ریال است که البته از منابع استانی به این پروژه کمک شده است.
وی با بیان اینکه در بخش راه و شهرسازی استان تهران امسال ۱۶۷ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت و ۲۰۹ میلیارد تومان پروژه در دهه فجر افتتاح کردیم که بالغ بر ۴۲۶ میلیارد تومان پروژه بود، گفت: همچنین ۵۰ میلیارد تومان پروژه برای تسهیل سفرهای نوروزی اجرا شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اعلام اینکه اعتبارات ما از خزانه کمتر از ۵۰ میلیارد تومان بود و پیمانکاران تلاش کرده اند آورده خود را افزایش داده و با ما همکاری کنند، بیان کرد: ۲۰ درصد ترافیک بار و مسافر جاده های کشور بر روی محورهای مواصلاتی استان تهران است.


,, , , , ,

تاريخ ۱ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 87      
منتظر نظر شما هستیم !