اطلاع نیوز -> از برگزاری سرود صدها دانش آموز تا حرکات نمایشی ورزشکاران ورامینی


 

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شهرستان ورامین با حضور مردم انقلابی و همیشه در صحنه این شهرستان با شور و شکوه خاصی برگزار شد که حاشیه های جالب توجهی را به همراه داشت.

788147به گزارش اطلاع نیوز، صبح امروز و همزمان با سالروز جشن پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران مردم شهرستان ورامین همچون سالهای گذشته با حضور حماسی خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، برگ زرین دیگری را بر تاریخ پرافتخار این منطقه ثبت کردند.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شهرستان ورامین با حضور مردم انقلابی و همیشه در صحنه این شهرستان با شور و شکوه خاصی برگزار شد که حاشیه های جالب توجهی را به همراه داشت که از دید خبرنگار مهر دور نماند.

مردم شهرستان ورامین از ساعات اولیه صبح با حضور در مقابل مصلی صاحب الزمان(عج) این شهرستان برای شروع راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن لحظه شماری کرده و به صورت خودجوش ندای تکبیر و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل را سر دادند.

حضور مردم ورامین از ساعات اولیه صبح در خیابان های شهر

×در طول مسیر راهپیمایی ارگان های مختلف دولتی، نظامی و انتظامی و تشکل های مردمی با برپایی ایستگاه های صلواتی از راهپیمایی کنندگان پذیرایی کرده و نقش مهمی را در ایجاد شور و نشاط مراسم ایجاد کرده بودند.

×نیروی انتظامی شرق استان تهران و سپاه ناحیه مقاومت ورامین به همراه جمعی از ورزشکاران شهرستان با لباس های متحد الشکل در مراسم حضور پیدا کرده بودند که این امر سبب توجه بیشتر مردم به حضور اقشار مختلف در مراسم راهپیمایی شده بود.

×ائمه جماعات و روحانیون در کنار مسئولان و مدیران اجرایی حضور باصلابت و باشکوهی در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن داشتند تا نشان دهند مردم و مسئولان در کنار یکدیگر و با وحدت و یکپارچگی برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی قدم برمی دارند.

حمل ماکت پهپاد جاسوسی استکبار در راهپیمایی ورامین

× آیت الله محمد علی موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران و رییس جامعه روحانیت مبارز در انتهای مراسم راهپیمایی به جمع راهپیمایی کنندگان ملحق شد و در کنار آیت الله سید مرتضی محمودی نماینده ولی فقیه در شهرستان به میان مردم رفت.

× جمعی از مردم شهرستان ورامین با به دست گرفتن پوسترهایی با تصویر مقام معظم رهبری و امام راحل بار دیگر با آرمان های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرده و بر تبعیت محض از ولی فقیه زمان تأکید کردند.

× نوجوانان و کودکان ورامینی به عنوان آینده سازان کشور نیز از ساعت های اولیه صبح با اشتیاق فراوان در مراسم حضور پیدا کرده و با به دست گرفتن پرچم جمهوری اسلامی، بادکنک و اقلام تبلیغی بر جذابیت مراسم افزودند.

افزایش چشمگیری حضور مردم ورامین در راهپیمایی ۲۲ بهمن

× در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ورامین، ماکت پهپاد سرنگون شده امریکا توسط سربازان ایران اسلامی در میان جمعیت به حرکت درآمد و مردم این شهرستان بار دیگر ازفعالیت های علمی نخبگان کشور و تلاش جان برکفان نیروهای مسلح در حفظ و حراست از مرزهای ایران اسلامی حمایت کردند.

× از زمان آغاز مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن از مصلی صاحب الزمان(عج) به سوی زمین چمن کارخانه قند ورامین، هر لحظه بر تعداد جمعیت راهپیمایی در طول مسیر افزوده تر می شد به طوری که حضور مردم دیار ۱۵ خرداد نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده بود.

× حضور نسل های مختلف جامعه در کنار یکدیگر صحنه های از حماسه حضور را به تصویر کشیده که ملت ایران در هر شرایط و زمانی از آرمان های انقلاب اسلامی حراست خواهند کرد و این انقلاب به نسل و یا دوره خاصی تعلق ندارد.

× مردم ورامین در خیابان شهدای ورامین و محل به شهادت رسیدن قیام کنندگان ۱۰ دی ۵۷ نسبت به شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کرده و اعلام کردند که هیچ گاه از ارزش هایی که به واسطه خون شهیدان به دست آمده دور نخواهند شد.

ثبت حماسه حضور مردم ورامین به صورت هوایی برای اولین بار

× در طول مسیر، راهپیمایان با سر دادن شعار هیهات من الذله ، حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، نجات مستضعفان بیداری اسلامی است و این گفته امام و رهبر ماست شعار ما نبرد با آمریکاست، آمادگی خود را برای تقدیم جان در راه اسلام اعلام کردند.

× در پایان راهپیمایی مردم ورامین، قطعنامه ضد استکباری قرائت شد و مردم دیار ۱۵ خرداد ضمن محکومیت جنایات استکبار در منطقه از ایجاد موج بیداری اسلامی در منطقه حمایت کرده و بر تبعیت کامل از منویات مقام معظم رهبری توسط مردم و مسئولان تأکید کردند.

× حضور گروه سرود دانش اموزی با اجرای صدها دانش اموزی ورامینی و اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران، شور و نشاط خاصی را به مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شهرستان ورامین بخشیده بود.

× با همکاری سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرداری ورامین راهپیمایی کنندگان پس از پایان مراسم به مرکز شهر انتقال داده شدند.

× نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر، اورژانس و مراکز بهداشتی نیز از ابتدای آغاز مراسم راهپیمایی در اماده باش کامل به سر برده و تلاش داشتند تا قدمی را در هر چه باشکوهتر برگزار شدن این مراسم بردارند.,, , , , ,

تاريخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 188      
منتظر نظر شما هستیم !