اطلاع نیوز -> از حضور پرشور ورزشکاران در راهپیمایی ورامین تا پیاده روی بانوان به سمت امامزاده یحیی (ع)


همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جامعه ورزش ورامین با حضور پرشور خود و اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی پایداری خود به ارزش های انقلاب را به اثبات رساندند.

راهپیمایی ورزشکاران

راهپیمایی ورزشکاران

به گزارش خبرگزاری اطلاع نیوز راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۳ شهرستان ورامین با حضور پرشور ورزشکاران دیار ۱۵ خرداد و نمایش های ورزشی همراه بود.
گروه های مختلف ورزشی از سوی هیئت های ورزشی شهرستان از جمله هیئت باستانی و ورزش های زورخانه ای، فوتبال، کونگ فو، هیئت رزمی، جودو، تکواندو، فوتسال، مدرسه فوتبال پارسیان و هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی با حضور در راهپیمایی بار دیگر قدرت و جایگاه ورزش ورامین را به همگان نشان دادند.
هیئت باستانی شهرستان ورامین با اجرای برنامه در میدان امام خمینی (ره) و هیئت کونگ فو نیز با اجرای برنامه در میدان امام حسین علیه السلام باعث ایجاد نشاط و روحیه ورزشی در بین شرکت کنندگان شدند.
مسابقات تست تعادل بانوان ورامین برگزار شد
به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک فجر و در قالب جشنواره ورزشی فجر ۹۳ ورامین یک دوره مسابقات تست ایستگاهی برای بانوان ورامین برگزار شد.این مسابقات توسط هیئت همگانی شهرستان ورامین برگزار شد و ۴۸ نفر در این تست حضور داشتند.مسابقات تست ایستگاهی بانوان ورامین به سرپرستی افسانه فلاح، مینا مهابادی و مریم غفوریان در پارک خانواد …,, , , ,

تاريخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 57      
منتظر نظر شما هستیم !