اطلاع نیوز -> افزایش ۱۰۷ درصدی کشفیات سرقت/کشف بیش از یک تن مواد مخدر در ورامین


1595127فرمانده نیروی انتظامی ورامین گفت : از اغاز سال جاری تاکنون کشفیات سرقت در ورامین ۱۰۷ درصد رشد داشته است.

به گزارش اطلاع نیوز، عصر امروز سرهنگ شاپور فلاحی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان با اشاره به برکات استقرار فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در ورامین اظهار داشت: با استقرار فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در ورامین سطح خدمت رسانی به مردم متدین و انقلابی این شهرستان گسترش پیدا کرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ورامین افزود: تا قبل از استقرار فرماندهی انتظامی شرق استان تهران بسیاری از خدمات انتظامی و روزمره مردم شهرستان های شرق استان در پایتخت انجام می شد و مردم مجبور بودند که به تهران سفر کرده و کارهای اداری خود را پیگیری کنند اما با استقرار این فرماندهی در رفت و آمد مردم به پایتخت و صرفه جویی در هزینه ها، کارهای بزرگی صورت گرفت.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی در حوزه شرق استان تهران و در بخش های مختلف از زمان استقرار این فرماندهی توانسته است رضایتمندی مردم در حوزه های مختلف را کسب کرده و زمینه خدمت رسانی بهتر به شهروندان را فراهم آورد.

امنیت با حضور خود مردم ایجاد می شود

این مسئول گفت: امنیت با حضور و همراهی خود مردم  ایجاد می شود  و پلیس به عنوان فرزندان  ملت در حفظ و صیانت از دستاوردهای شهدا  و ایجاد امنیت پایدار تلاش  می کند و همواره باید بدانیم که هیچ توسعه‌ای بدون امنیت صورت نخواهد گرفت.

 وی افزود:  ایجاد حس امنیت  در میان شهروندان فقط با اقدامات عملیاتی و کشف جرایم توسط پلیس صورت نمی گیرد و امروز رابطه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با مردم بر اساس محبت، اعتماد و احترام است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان ورامین از لحاظ جمعیت و وسعت یکی از بزرگترین شهرستانهای تحت پوشش فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران است، افزود: از زمان استقرار ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران در شهرستان ورامین شاهد ایجاد نظم و امنیت و  رشد کشف جرایم در حوزه استحافاظی شرق استان تهران و به وِیژه در  شهرستان ورامین هستیم.

وی تاکید کرد:  ایجاد امنیت  روانی و روحی  برای شهروندان ، کاهش جرایم  خشن و مسلحانه، کاهش نزاع های خیابانی،  ساماندهی اتباع بیگانه غیر مجاز،  گسترش ایستگاه های پلیس، تکریم ارباب رجوع در کلانتری ها  از جمله  اقدامات نیروی انتظامی شهرستان ورامین در سال جاری بود  که قطعا حضور ستاد فرماندهی شرق استان تهران نقش مهمی در  ایجاد این  دستاوردها داشته است.

بیش از یک تن مواد مخدر در ورامین کشف شده است

 وی افزود : با اشراف کامل اطلاعاتی پلیس شاهد کاهش محسوس  توزیع مواد مخدر و کشف  باندهای مواد مخدر در سال جاری بودیم که کشف  بیش از یک تن و سیصد کیلو گرم  انواع مواد مخدر  در ورامین از جمله اقدامات پلیس برای مبارزه با باندهای مواد مخدر است.

 فلاحی تصریح کرد: با توجه به وسعت زیاد شهرستان و برای  تسریع در عملیات های  پلیس و  افزایش امنیت در کلیه مناطق ، نیروی انتظامی ورامین اقدام به راه انداری ایستگاه های پلیس در روستاهای  قلعه بلند ،لاله های بهشت کویر، محمد ابا عربها  در  بخش جواد اباد کرده است  که موجب رضایتمندی مردم  شده است.

سرهنگ فلاحی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ورامین اظهار داشت:   از ابتدای سال ۹۳ تا کنون هیچگونه جرایم خشن و مسلحانه در شهرستان ورامین رخ نداده است که همکاری مردم  و  برخورد قاطع  قوه قضائیه  با تبهکاران در این میان موثر بوده است .

 وی با اشاره نا مناسب بودن فضای ستاد فرماندهی  نیروی انتظامی ورامین گفت:  ساختمان فعلی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ورامین متعلق به  ستاد بحران شهرستان است و فضای اداری و مناسب برای انجام امور روزانه نیروی انتظامی ورامین  نیست.

 تهیه زمین کلانتری های ورامین همت مسئولان را می طلبد

وی تاکید کرد: در حال حاضر کلانتری های ۱۱ و ۱۳ به صورت  استجاری و کلانتری ۱۲ و  روستای ابباریک نیز به صورت امانی در اختیار نیروی انتظامی ورامین  است که تهیه زمین و استقرار کامل کلانتری ها در ساختمان های مناسب همت همه مسئولان را می طلبد.

این مسئول در خصوص مهمترین معظلات  انتظامی شهرستان ورامین گفت: برخی از جرایم و معظلات اجتماعی  در کلیه شهرستانها وجود دارد اما  در شهرستان ورامین حضور اتباع بیگانه و عدم ساماندهی انها  از مهمترین دغدغه های نیروی انتظامی  است.

 وی افزود:  نیروی انتظامی شهرستان ورامین از ابتدای سال  با کمک و حمایت ارگان ها  مختلف  اقدامات خوبی برای ساماندهی و جمع آوری اتباع بیگانه غیر مجازانجام داده است .

رشد ۱۰۷ درصدی کشفیات سرق نیروی انتظامی ورامین

فرمانده نیروی انتظامی ورامین  گفت: از اغاز سال جاری تا کنون کشفیات  سرقت در  ورامین   ۱۰۷ درصد رشد داشته  که باعث شد نیروی انتظامی شهرستان ورامین از لحاظ کشفیات سرقت و جرایم رتبه نخست در میان شهرستانهای شرق استان تهران در این شاخص را به دست آورد .

 فلاحی  کشف  و انهدام باندهای سرقت خودرو و موتور سیکلت، کشف و انهدام باندهای مواد مخدر و  سارقان منزل  را  از مهمترین  کشفیات نیروی انتظامی ورامین  در سال جاری اعلام کرد .

 وی با اشاره به کشف و انهدام یکی از پیچیده ترین باندهای سرقت خودرو در ورامین گفت:   با تلاش پرسنل نیروی انتظامی و اشراف کامل اطلاعاتی، باند بزرگ سرقت خودرو  که اقدام به سرقت خودرو از شهرستانها و استانهای همجوار و انتقال آنها به ورامین می کرد متلاشی شد .

 وی افزود : سارقین بعد از سرقت خودرو در شهرستانها و استانهای همجوار با انتقال خودرو به  گاراژی اقدام به اوراق وسائل نقلیه به صورت فنی و  بسیار حرفه ای می کردند که در همین  رابطه  ۳ نفر متهم   در محل جرم  دستگیر و۳ دستگاه خودروی پراید نیز کشف شد  و متهمین نیز  برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.,, , , , ,

تاريخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 169      
منتظر نظر شما هستیم !