اطلاع نیوز -> عده ای می خواهند از طریق نفوذ در مجلس خبرگان جایگاه ولایت را تضعیف کنند


امام جمعه موقت ورامین عنوان داشت : عده ای می خواهند از طریق نفوذ در مجلس خبرگان جایگاه ولایت را تضعیف کنند.

 

امام جمعه موقت ورامین

امام جمعه موقت ورامین

 

به گزارش اطلاع نیوز :حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه این هفته ورامین ضمن دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت:خداترسی ثمره تقوا است.

سبک زندگی اسلامی/حقوق فرزندان بر والدین از نگاه اولیاء الهی است

وی سپس با اشاره به سبک زندگی اسلامی عنوان کرد:یکی از خقوق فرزندان بر والدین این است که زمینه ازدواج آن ها را زمانی که به سن ازدواج رسیدند فراهم کنند،هرچیزی ۱ وقتی دارد،برای تشکیل خانواده و تاسیس ۱ نظام تربیتی صحیح در خانواده زمان خاص خود لازم است،تاخیر بیفتد مشکلات فراوانی حادث می شود. امام جمعه موقت ورامین با تاکید بر ازدواج جوانان افزود:همین شما پدر و مادرهای عزیز زمان ازدواج مگر همه چیز را داشتید،الحمدالله الان زندگی آبرومندانه خود را دارید،زندگی فراز و نشیب دارد،تدبیر،استقامت و همدلی می خواهد،اول ازدواج که نمی شود همه چیز فراهم باشد. وی گفت:والدین عزیز که توانایی فراهم کردن زمینه ازدواج فرزندان را دارید و این کار را نمی کنید بدانید اگر این جوان به راه فساد بیفتد و وارد گناه شود شما در گناهان وی شریک هستید،پیامبر اسلام(ص) یکی از حقوق فرزند بر والدین را فراهم کردن زمینه ازدواج برای فرزندان دانستند.

مسائل شرعی /رعایت حریم مرد و زن نامحرم حجت الاسلام محمودی در خطبه دوم نیز پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به مساله ای شرعی عنوان کرد:زن و مرد نامحرم حق خلوت کردن را ندارند و این امر حرام است،در کلاس درس،آموزشگاه،محل کسب و اداره و … نباید زمینه فساد را فراهم کرد. عده ای می خواهند از طریق نفوذ در مجلس خبرگان جایگاه ولایت را تضعیف کنند

وی با اشاره به ایام الله دهه مبارک فجر ادامه داد:انقلاب ما انقلابی الهی بود و با تاییدات غیبی الهی پیروز شد،وقوع انقلاب اسلامی در ایران جلوه ای از تحقق وعده های الهی است،قدر خود را بدانید که در این برهه از تاریخ و در این انقلاب قرار گرفتید. عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین گفت:آری حرکت امام و ملت ایران تحقق وعده های الهی است،اگرچه حضور ملت و مقاومت جوانان این مرز و بوم سبب پیروزی انقلاب شد اما دست الهی پشت این ملت بود،در مخیله هیچیک از سیاستمداران دنیا این موضوع خطور نمی کرد که نام امام سردمداران استکبار جهانی را گیج کند.

وی تصریح کرد:ایران به سوی فتح قله های با عظمت است،رژیم منحط و سرسپرده شاه مجری سیاست های ضد دینی و ضد ملی غرب شده بود،ترویج هرزه گری و لا ابالی گری همت سردمداران رژیم منحوس پهلوی بود اما امام با آن نفس مسیحایی،عصایی موسایی و صلابت محمدی و شجاعت حسینی به میدان آمد و تمام رشته های آن ها را پنبه کرد.

این مسئول گفت:آن روز مردم به امام لبیک گفتند و لبیک خود را با خون خود امضاء کردند،امروز هم به خلف صالح ایشان لبیک گفتند،امروز دشمن علیه ولایت فقیه و این جایگاه حرکت می کند،جالب است برخی ادعای خط امامی بودن دارند اما بر خلاف ولایت فقیه حرکت می کنند. امام جمعه موقت ورامین افزود:از الان برای نفوذ در مجلس خبرگان و اثرگذاری از طریق این جایگاه مهم هستند اما بدانند ملت بسیار هوشیار است. وی گفت:ملت ایران با سلاح عفاف و حجاب و الگو برداری از ارزش های اسلامی به میدان آمدند،امروز هم نباید بگذاریم عده ای محدود ارزش های جامعه را به بازی بگیرند.

مدیران کشور بدانند ملت ایران عزت خود را معامله نمی کند

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با گوشزد نکته ای به سیاستمداران و مدیران کشور گفت:بدانید این قدرت ها همیشگی نیست،در حرف زدن ها،موضع گیری ها و تصمیمات آرمان های امام و شهدا را فراموش نکنید،ما اهل تعامل با دنیا هستیم اما هرگز عزت خود را با کسی معامله نمی کنیم. این استاد حوزه و دانشگاه افزود: سیاه نمایی کردن زیبنده مدیران این نظام نیست،امروز افتخار هرچه تمامتر می بینیم مقام معظم رهبری جوانان امریکا و اروپا را به اسلام فرا می خوانند،امروز انقلاب اسلامی لقمه گلوگیری شده که ان شاء الله امریکا و اسراییل را خفه خواهد کرد.

ملت ایران پاسخ رهبران امریکایی را در ۲۲ بهمن خواهند داد

امام جمعه موقت ورامین  با اشاره به تهدیدهای سران امریکا و غرب گفت:این تهدیدات بیشتر مصرف داخلی دارد و اگرنه امریکایی ها ضرب شصت ایران را در موشک های حزب الله دیده است،امروز انقلاب اسلامی در برابر سلطه استکبار ایستادگی کرده و خواهد کرد. وی تصریح کرد :مردم پاسخ حرف های مفت رهبران امریکا را در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داد و فریاد “مرگ بر امریکا” را سرخواهند داد،۲۲ بهمن امسال از حساسیت خاصی برخوردار است،از تمامی مردم مومن و انقلابی می خواهیم باشکوه تر از گذشته در ۲۲ بهمن عزم خود را در ادامه راه شهدا به نمایش بگذارند.,, , , ,

تاريخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 180      
منتظر نظر شما هستیم !