اطلاع نیوز -> بار اصلی اقتصاد کشور بر دوش صنایع و تولیدکنندگان است


13921021000706_PhotoA

فرماندار شهرستان ورامین گفت: بار اصلی اقتصاد کشور بر دوش صنایع و تولید کنندگان است و با تکیه بر توانمندی‌های آنان می‌تواند اقتصاد کشور را شکوفا کرد.

به گزارش اطلاع نیوز به‌ نقل از روابط‌ عمومی فرمانداری شهرستان ورامین، محسن خوانساری در بازدید از صنایع تولید سنگ و بتن شهرستان ورامین اظهار داشت: ایران اسلامی از توانمندی و ظرفیت‌های بالقوه‌ای برخوردار است که توجه به هر یک از این ظرفیت‌ها می‌تواند اقتصاد کشور را با تحول مثبت مواجه سازد و این همان خواسته رهبر معظم انقلاب در تبیین سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

وی گفت: تجربه ثابت کرده که اقتصاد دولتی موفق نخواهد، اقتصاد باید مردمی باشد تا بتوان با بهره‌گیری از ظرفیت مردمی و بخش خصوصی اقتصاد جامعه را شکوفا کرد.

فرماندار شهرستان ورامین تصریح کرد: رسیدگی به مسائل و مشکلات بخش خصوصی و تولیدکنندگان می‌تواند بسیاری از مشکلات اقتصاد کشور را برطرف کند، تمام متولیان امر لازم است با تلاش و همت راه‌های پیشرفت و توسعه اقتصاد کشور را فراهم کنند.

این مسئول افزود: یکی از مشکلاتی که اقتصاد کشور با آن دست و پنجره نرم می‌کند بروکراسی اداری دست و پاگیری است که باعث می‌شود روند فعالیت‌ها با مشکل مواجه شود.

خوانساری بیان داشت: مسئولان لازم است با رفع موانع که باعث دلسردی بخش خصوصی می‌شود آنان را به حضور در مناطق مختلف و سرمایه گذاری تشویق کنند.
فرماندار شهرستان ورامین در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه شهرستان ورامین با وجود آن که قطب مهم کشاورزی استان تهران و کشور محسوب می‌شود از ظرفیت‌های بالقوه‌ای در بخش صنعت برخوردار است و استقرار شهرک‌های صنعتی چرمشهر و سالاریه و لکه صنعتی خیرآباد توانسته ظرفیت اقتصاد استان را ارتقا بخشد.

 ,, , , , ,

تاريخ ۹ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 119      
منتظر نظر شما هستیم !