اطلاع نیوز -> برخی حرکات برخلاف مسیر شهداست


42594_505

امام جمعه شهرستان ورامین با اشاره به ضرورت پاسداری از خون مطهر شهدای انفلاب اسلامی گفت: گاهی برخی حرکات برخلاف راه و مسیر شهداست

به گزارش اطلاع نیوز ؛ شامگاه جمعه یادواره شهید رمضانعلی دبستاد از شهدای ستاد نماز جمعه شهرستان ورامین با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان و مدیران اجرایی و مردم شهید پرور و ولایتمدار ورامین برگزار شد.

شهید رمضانعلی دبستاد در کنار شهید زواره، شهید سید مصطفی محمودی، شهید مرتضی اکبری و شهید احمدی پنج شهید ستاد نماز جمعه ورامین را تشکیل می دهند که همواره یاد و نامشان در یادها و اذهان نمازگزاران جمعه ورامینی زنده است.

شهیدی که یاد او در نماز جمعه ورامین فراموش نمی شود

آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در مراسم یادواره شهید رمضانعلی دبستاد با گرامیداشت یاد و خاطره این شهید گرانقدر اظهار داشت: شهید دبستاد از جمله انسان های مومن و انقلابی بود که همواره در انجام فرائض دینی و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی پیش قدم می شد.

امام جمعه ورامین افزود: زحمات و تلاش های شهید دبستاد در نماز جمعه ورامین و حضور پرصلابت وی در جبهه های جنگ حق علیه باطل هیچگاه از اذهان و یاد مردم شهرستان ورامین پاک نخواهد شد.

وی پاسداری از خون مطهر شهدا را رسال

ت همه مسئولان و مردم دانست و ادامه داد: برگزاری یادواره های شهدا بهترین فرصت برای انتقال مفاهیم و ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان است و باید همواره این مجاهدت ها و ایثارگری ها در جامعه بازگو شود.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین با اشاره به ضرورت پاسداری از خون مطهر شهدای انفلاب اسلامی گفت: گاهی برخی حرکات برخلاف راه و مسیر شهداست.

برای هر میزی در نظام اسلامی خون ۷۰ شهید بر زمین ریخته شده است

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین ادامه داد: شهدای انقلاب اسلامی از بهترین سرمایه خود برای حفظ و حراست از نظام اسلامی گذشتند به همین خاطر باید ملت ایران و مسئولان نیز از  مسیر و راه شهدا پیروی کنند.

محمودی گفت: برای هر میزی در نظام اسلامی، خون مطهر بیش از ۷۰ شهید بر زمین ریخته شده و بیش از دویست هزار شهید در جریان جنگ تحمیلی به درجه رفیع شهادت رسیدند که این موضوع وظیفه مسئولان و مردم را سنگین تر از گذشته خواهد کرد.

گفتنی است نمازجمعه شهرستان ورامین ب

ا تقدیم پنج شهید در هشت سال دفاع مقدس در زمره شهرستانهای برجسته در این حوزه به شمار می رود که شهیدان سید مصطفی محمودی، مرتضی اکبری، هادی احمدی، مصطفی زواره و رمضانعلی دبستاد به عنوان نگین این پایگاه دینی می درخشند.

images0,, , , ,

تاريخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 160      
منتظر نظر شما هستیم !