اطلاع نیوز -> بررسی وضعیت جانبازان و ایثارگران قرچک


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در دیدار با فرماندار شهرستان قرچک به بررسی وضعیت جانبازان و ایثارگران این شهرستان پرداختند.

13931015000626_PhotoA

به گزارش اطلاع نیوز ، نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های‌ استان تهران پیش از ظهر امروز با علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک دیدار کرد و طی این نشست در مورد مشکلات جانبازان گفت‌وگو و تبادل‌نظر کردند.
به گزارش اطلاع نیوز، یکی از مهمترین موضوع این دیدار که در راس قرار داشت رسیدگی و بررسی مشکلات جانبازان ۲۵ درصد به پائین و جانبازان ۲۵ درصد به بالا بود و این که جانبازان عزیز شهرستان قرچک در طرح سپاس قرار بگیرند تا خدمات و اجرای منظم و مطلوب این طرح برای جانبازان به اجرا در آید.
مدیرکل بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران در این دیدار اظهار کرد: خدمت‌رسانی در قالب کلی طرح سپاس مدیریت و اجرا خواهد شد و همه اصول حاکم به‌طور دقیق به اجرا در می‌آید چرا که جانبازان جزو بندگان محبوب خدا هستند.

جانبازان مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت و عدالت بودند
علی صادقی، فرماندار شهرستان قرچک در ادامه این دیدار گفت: جانبازان و خانواده شهدا صاحبان  واقعی این نظام و انقلاب هستند که مظهر عقلانیت دینى و مدافع حقانیت و عدالت بودند و در راه باورها و ارزش‌های خود به مقام جانبازی و درجه رفیع شهادت نایل آمدند.
وی در ادامه به واگذاری زمین برای ساخت ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک افزود: مراحل واگذاری زمین برای احداث ساختمان جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک در سال جدید برای رفاه و آسایش خانواده‌های شاهد، ایثارگر و جانبازان آغاز می‌شود تا ساختمان اداری جدید در شان و شخصیت خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر احداث و این اداره از حالت استیجاری خارج شود.
بر اساس همین گزارش ساخت سایت اداری در شان خانواده شهدا توسط فرمانداری شهرستان قرچک در حال واگذاری به بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

 

 ,, , ,

تاريخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 154      
منتظر نظر شما هستیم !