اطلاع نیوز -> تداوم خدمت‌رسانی در بخش جوادآباد با اجرای فاز دوم پروژه‌های عمرانی


index39

بخشدار جوادآباد از تداوم خدمت‌رسانی در بخش جوادآباد با اجرای فاز دوم پروژه‌های عمرانی خبر داد.

به گزارش اطلاع نیوز، سیدهمایون عباسی ظهر امروز در حاشیه بازدید از روستاهای بخش جوادآباد که عباس علیخانیان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ورامین وی را همراهی می‌کرد، از فاز دوم پروژه‌های عمرانی در بخش جوادآباد خبر داد.

بخشدار جوادآباد با اشاره به اینکه بهسازی معابر روستایی در راستای کاهش مشکلات روستاها انجام می‌شود و تحقق آن آثار مطلوبی به همراه خواهد داشت، افزود: با هماهنگی‌های به‌عمل آمده نیاز‌سنجی، جانمایی و محل اجرای پروژه‌ها توسط کارشناسان بنیاد مسکن مشخص شده است و به زودی معابر هشت روستای بخش جوادآباد با اعتبارات تملک دارایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بهسازی و آسفالت می‌شود.

وی بیان داشت: در فاز اول این هشت پروژه معابر چهار روستا شامل، بهسازی معابر روستای حاجی‌آباد عرب‌ها به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع همراه با ۱۲۰۰ متر جدول‌کشی با اعتبار دو میلیارد و یکصد میلیون ریال، بهسازی معابر روستای حسن‌آباد کوه گچ به مساحت ۳۸۰۰ مترمربع همراه با ۵۰۰ متر جدول‌کشی با اعتبار دو میلیارد دویست میلیون ریال، بهسازی معابر روستای طغان به مساحت ۳۸۰۰ مترمربع همراه با ۵۶۰ متر جدول‌کشی با اعتبار دو میلیارد ریال، بهسازی معابر روستای هفت جوبه به مساحت ۵۳۰۰ مترمربع همراه با ۸۵۰ متر جدول‌کشی با اعتبار دو میلیارد پانصد میلیون ریال انجام خواهد شد.

نماینده عالی دولت در بخش جوادآباد با تاکید بر اینکه بنیاد مسکن با اجرای طرح هادی روستایی، نقش برجسته‌ای در برنامه‌های توسعه روستایی ایفا خواهد کرد افزود: به همین منظور در راستای بهبود فضای زیست‌محیطی و ماندگاری مردم در روستاها فاز دوم طرح بهسازی معابر روستایی را با اعتبارات تملک دارایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ایام فرارسیدن سال جدید آغاز کردیم.

بخشدار جواد آباد با تاکید بر مشارکت مردم و تعامل ادارات خدمات‌رسان در زمینه بهسازی معابر خاطرنشان کرد: برای رسیدن به هدف توسعه روستایی همکاری لازم مردم با پیمانکاران این پروژه‌ها لازم و ضروری است.

مشاور فرماندار ورامین با اشاره به اینکه با یاری خداوند متعال استمرار پروژه‌های عمرانی در بخش جوادآباد را خواهیم داشت بیان کرد: رفع محرومیت‌زدایی از روستاها، افزایش رفاه عمومی، آبادانی و ارتقای سطح علمی، بهداشتی، ورزشی و فرهنگی روستاها از مهم‌ترین برنامه‌های بخشداری جوادآباد است.,, , , ,

تاريخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 196      
منتظر نظر شما هستیم !