اطلاع نیوز -> تقابل متین ورامین با شهرداری تبریز در پلی آف لیگ برتر والیبال


تیم متین ورامین به عنوان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور باید در مرحله پلی آف به مصاف تیم آماده شهرداری تبریز برود. mehr1-2495358

به گزارش اطلاع نیوز، مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور پس از چندماه رقابت تنگاتنگ حریفان با یکدیگر به پایان رسید و در نهایت هشت تیم صعود کرده به مرحله پلی آف مشخص شدند که باید از چهارشنبه این هفته در رقابتی سخت و دشوار به مصاف یکدیگر بروند.

تیم های پیکان تهران، میزان خراسان، شهرداری تبریز و جواهری گنبد از گروه اول و تیم های شهرداری ارومیه، متین ورامین، نوین کشاورز و وزارت دفاع از گروه دوم به عنوان هشت تیم برتر به مرحله پلی آف صعود کردند.

جدال سنگین متین و شهرداری تبری در پلی آف

تیم متین ورامین به عنوان یکی از شانس های قهرمانی این مسابقات با قرار گرفتن در رده دوم گروه دوم مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال باید به مصاف تیم سوم گروه اول این پیکارها برود جایی که برخی از کارشناسان آن را سخت ترین و حساس ترین دیدار این مرحله می دانند.

تیم متین ورامین باید برای قرار گرفتن در بین چهار تیم نهایی لیگ برتر والیبال به مصاف تیم مدعی و باانگیزه شهرداری تبریز برود، تیمی که در دور مقدماتی توانست در حضور تیم های پرمهره ای نظیر پیکان و میزان بازی های قابل قبولی را از خود نشان دهد.

کسب هشت پیروزی توسط شهرداری تبریز در مرحله مقدماتی

ثبت هشت پیروزی از ۱۲ دیدار برگزار شده در مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال نشان دهنده انگیزه و نیروی جوانی بازیکنان شهرداری تبریز است که توانستند در پایان مرحله مقدماتی با کسب ۲۳ امتیاز در رده سوم گروه خود قرار بگیرند.

تیم شهرداری تبریز در دوازده دیدار برگزار شده خود در مرحله مقدماتی موفق به کسب هشت پیروزی و چهار شکست شده و در مجموع دیدارهای انجام گرفته ۲۸ ست را از حریفان گرفته و ۱۹ ست را واگذار کرده و با معدل ۴۷۴/۱ پای به مرحله پلی آف گذاشته است

کسب نه پیروزی متین ورامین در مرحله مقدماتی

در نقطه مقابل تیم متین ورامین که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر والیبال کشور شناخته می شود در دور مقدماتی لیگ برتر نمایش قابل قبولی را از خود نشان داد و توانست با کسب ۹ پیروزی از ۱۲ دیدار برگزار شده به عنوان تیم دوم به مرحله پلی آف برسد.

شاگردان بهروز عطائی در دور مقدماتی لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور توانستند در نه بازی پیروز شده و در سه دیدار مقابل وزارت دفاع، شهرداری ارومیه و نوین کشاورز شکست خوردند و به همین خاطر تلاش دارند تا با ارائه بازی های قابل قبول به عنوان یکی از تیم های حاضر در مرحله نیمه نهایی شناخته شوند.

هدف متین ورامین رسیدن به جمع چهار تیم نهایی است

علیرضا فداکار مدیر عامل متین ورامین در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمادگی کامل متین ورامین برای بازی با شهرداری تبریز اظهار داشت: تیم متین ورامین از امادگی لازم برای رویارویی با شهرداری تبریز در مرحله پلی آف لیگ برتر برخوردار است.

مدیر عامل متین ورامین افزود: هدف متین ورامین در این فصل از رقابت ها، حضور در بین چهار تیم نهایی این مسابقات است که امیدواریم با تلاش کادر فنی و بازیکنان و حمایت هواداران پرشور ورامینی برای سومین فصل متوالی این امر محقق شود.

برنامه کامل دور حذفی لیگ برتر والیبال:

چهارشنبه ۲۹ بهمن

پیکان تهران – وزارت دفاع
میزان خراسان – نوین کشاورز
متین ورامین – شهرداری تبریز
شهرداری ارومیه – بازرگانی جواهری گنبد

چهارشنبه ۶ اسفند

وزارت دفاع – پیکان تهران
نوین کشاورز – میزان خراسان
شهرداری تبریز – متین ورامین
بازرگانی جواهری گنبد – شهرداری ارومیه

در صورت عدم تعیین تیم برنده در دو بازی بالا روز یکشنبه ۱۰ اسفند بازی سوم به میزبانی تیم میزبان بازی رفت برگزار خواهد شد,, , , ,

تاريخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 201      
منتظر نظر شما هستیم !