اطلاع نیوز -> تورهای یک روزه ورامین گردی در ایام نوروز


81514640-6289603معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت: همزمان با ایام نوروز، تورهای یک روزه ورامین گردی و استان گردی در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش اطلاع نیوز، علی عباسی گفت: تور یک روزه ورامین گردی به منظور معرفی آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری این شهرستان برای علاقمندان به آثار تاریخی و گردشگران نوروزی برگزار و طی آن آثار شاخص شهرستان به گردشگران معرفی می شود.

وی با بیان اینکه شهرستان ورامین قدمتی بالغ بر ۷ هزار سال دارد، افزود: برخی از مردم شهرستان از وجود آثار تاریخی این شهرستان بی خبر هستند، که برگزاری تورهای تفریحی – گردشگری در زمینه شناخت این آثار و جذب مخاطب و گردشگر به شهرستان موثر است.

عباسی گفت: در این تورهای یک روزه آثاری شامل مسجد جامع، برج تاریخی علاء الدوله، قلعه ایرج، بقعه امامزاده یحیی، بقعه امامزاده یوسف رضا، بقعه امامزاده جعفر، تپه سفالین، امامزاده عبدالله عسگرآباد و آب انبار قدیمی قلعه بلند مورد بازدید شرکت کنندگان قرار می گیرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین اظهار کرد: در اجرای این تور که به صورت رایگان برگزار می شود از راهنمایی های اساتید ورامین شناس استفاده می شود تا بازدید کنندگان به صورت علمی با آثار تاریخی شهرستان ورامین و استان تهران آشنا شوند.

وی با اشاره به تقارن نوروز با ایام فاطمیه، گفت: در این ایام نمایشگاه سوگواره کوچه های بنی هاشم (ع) برگزار شده و در آن مصائب اهل بیت عصمت و طهارت در معرض دید علاقمندان و گردشگران نوروزی قرار می گیرد.,, , , ,

تاريخ ۹ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 166      
منتظر نظر شما هستیم !