اطلاع نیوز -> توزیع ۲۲۰ تن میوه شب عید در قرچک


سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری قرچک در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان از توزیع ۲۲۰ تن میوه شب عید در قرچک خبر داد.

n00182747-b

به گزارش اطلاع نیوز، پیش از ظهر امروز جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان قرچک با محوریت توزیع میوه شب عید و برگزاری نمایشگاه بهاره با ریاست ایرج شیرنژاد سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری و با حضور سعید محمدی‌پور سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت، کمال نصرتی رئیس اداره جهاد کشاورزی و دیگر اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

شیرنژاد با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه بهاره و توزیع میوه شب عید بسیار اهمیت دارد، گفت: جهت اجرای هر چه مطلوب‌تر توزیع میوه شب عید و برگزاری نمایشگاه بهاره باید اداراتی که به‌طور مستقیم با این موضوع ارتباط دارند با تمام ظرفیت به این موضوع وارد شوند که باشکوه‌تر و منظم‌تر از سال گذشته برگزار شود.

وی تاکید کرد: تمام ادارات خدمت‌رسان و اعضای ستاد تنظیم بازار تمام تلاش خود را برای هر چه بهتر برگزار شدن نمایشگاه بهاره برای ارائه خدمات خوب به مردم فهیم شهرستان قرچک به‌کار گیرند.

معاونت برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: نیروی انتظامی و راهور برای مسئله ترافیک و نظم در نمایشگاه بهاره و توزیع میوه شب عید تمام تلاش خود را به‌کار گیرند تا در این خصوص مشکلی برای عبور و مرور مردم با توجه به حجم بالای تردد در سطح شهرستان به خاطر پایان سال و شب عید به‌وجود نیاید.

شیرنژاد با اشاره به اینکه اولویت شرکت‌کنندگان در برگزاری نمایشگاه بهاره با تولید‌کنندگان شهرستان است، اظهار داشت: حضور تولید‌کنندگان شهرستان قرچک در برگزاری نمایشگاه بهاره اولویت اول برگزار‌کننده نمایشگاه باشد تا تولید‌کنندگان بتوانند با قیمت مناسب و کیفیت خوب اقلام مورد نیاز شب عید مردم را به آنها ارائه دهند.

وی تاکید کرد: مجری نمایشگاه باید صلاحیت برگزاری نمایشگاه را داشته باشد و غرفه‌های نمایشگاه بهاره به نحوی دایر شود که استانداردهای لازم را داشته باشد.

معاون فرماندار شهرستان قرچک در ادامه به توزیع ۲۲۰ تن میوه شب عید در شهرستان قرچک پرداخت و افزود: میوه شب عید شهروندان از اهمیت زیادی برخوردار است و در شهرستان قرچک ۶۰ تن سیب و ۱۶۰ تن پرتقال لحاظ شده است که تامین این میوه‌ها به عهده اداره جهاد کشاورزی و توزیع و نظارت آن توسط اداره صنعت، معدن و تجارت می‌باشد.

ایرج شیرنژاد بیان داشت: توزیع مراکز میوه شب عید باید مکان‌های متعددی در سطح شهرستان برای استفاده شهروندان باشد و مراکزی که سال‌های گذشته فعالیت داشته‌اند همچنان به‌کار خود ادامه دهند.

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان قرچک در پایان افزود: مراکز توزیع میوه شب عید در سطح روستاها از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت و همکاری دهیاری مکان‌هایی لحاظ شود تا مردم در روستاها بتوانند از میوه شب عید بهره ببرند.,, , , ,

تاريخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 157      
منتظر نظر شما هستیم !