اطلاع نیوز -> خانواده شهدا گنجینه هشت سال دفاع مقدس هستند


فرماندار شهرستان ورامین : باید با بهره مندی از حضور خانواده های شهدا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حرکت کرد.

81521056-6300544

محسن خوانساری روز پنجشنبه در دیدار با خانواده شهید ناصر باجمالو رستمی گفت: شهیدان و خانواده معظم شهدا معیاری برای سنجش حضور مردم در مسیر انقلاب اسلامی هستند و موجب می شوند که مردم و مسوولین از مسیر آرمان های انقلاب خارج نشوند.

وی با بیان اینکه شهیدان با درک صحیح از شرایطی که در جامعه آن زمان حاکم بود و با بصیرت کامل در صحنه مبارزه حق علیه باطل حضور یافتند افزود: شهیدان با تقدیم جان خود، ثابت کردند که ملت ایران در راه اعتلای دین و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

خوانساری گفت: نباید از نقش خانواده معظم شهدا غافل شد، چرا که با تربیت جوانانی خداجوی در دامان پاک خویش و اعزام آنان به جبهه های نبرد حق علیه باطل نشان دادند که گذشتن از هستی و ثمره زندگ

ی در راه اسلام از فرهنگ عاشورایی نشات گرفته است.

فرماندار ورامین با بیان اینکه مادران شهدا پس از شهادت فرزندان خود، به صحنه وارد شده و زینب وار پرچم رسالت را در دست گرفتند افزود: مادران شهدا راه و پیام شهیدان را برای آحاد جامعه بازگو کردند تا مسیر حق هیچ گاه بدون راهنما باقی نماند.

خوانساری خاطر نشان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت سرمایه جاودانه و پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و تمامی مردم و مسوولین وظیفه دارند تا با حراست و پاسداری از ارزش های این فرهنگ، آن را به عنوان فرهنگ معنوی و اساس فعالیت، سرلوحه کار خویش قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا توفیق الهی است که نصیب مسوولین شده، افزود: خانواده شهدا نیاز مادی به مسوولین ندارند، بلکه مسوولین و خدمتگزاران نظام، به حضور معنوی آنان نیاز دارند تا بتوانند با برکت گرفتن از حضور آنان، مسیر خدمت رسانی به مردم را هموار سازند.

شهید ناصر باجمالو رستمی سال ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل شد و پیکر پاک و مطهرش در گلزار شهدای کهنه گل ورامین به خاک سپرده شده است؛ از این شهید گرانقدر، دو فرزند دختر و پسر به یادگار مانده است.

imagesCAOZ40PE

 ,, , , ,

تاريخ ۷ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 176      
منتظر نظر شما هستیم !