اطلاع نیوز -> خوانساري:پاسخگویی مهمترین شاخصه دولت تدبیر و امید است


فرماندار ورامین گفت: پاسخگویی به مطالبات مردم مهمترین شاخصه و افتخار دولت تدبیر و امید است که توسط تمامی مسوولین نیز با جدیت دنبال می شود.

673000

به گزارش اطلاع نیوز، محسن خوانساری در جریان برنامه ملاقات مردمی گفت: دولت تدبیر و امید از ابتدای فعالیت خود با شناخت مشکلات جامعه و چالش های پیش روی توسعه کشور تلاش کرده به مردم پاسخگو بوده و باایجاد ارتباط مستقیم با مردم ، مشکلات آنان را از نزدیک شناسایی در صدد رفع آنان بر آید.

وی افزود: مردم ولی نعمت مسوولین می باشند و خدمت به مردمی که صادقانه و در تمامی شرایط در صحنه حضور داشتند افتخاری برای مسوولین محسوب می شود ، مسوولین باید در خدمت رسانی به مردمی که در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن حضوری حماسی داشته و تمامی تبلیغات سوء دشمنان را خنثی کردند از یکدیگر پیشی بگیرند.

وی تصریح کرد:مسوولیت اگر برای خدمت رسانی به مردم نباشد باری برای فرد محسوب می شود که باید به خاطر آن در برابر خداوند متعال ، امام راحل و شهیدان پاسخگو باشد.

فرماندار ورامین اظهار داشت:کلام مقام معظم رهبری در تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی بدون حضور مردم میسر نمی شود ، مسوولین باید با شناسایی مشکلات مردم آنان را در کمک به جامعه یاری رسانده و دین خود را به صاحبان اصلی انقلاب ادا کنند.

6730,, , , ,

تاريخ ۶ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 140      
منتظر نظر شما هستیم !