اطلاع نیوز -> خیرین و نیکوکاران با کمک های خود پشتیبان کمیته امداد هستد


مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان قرچک:

خیرین و نیکوکاران با کمک های خود پشتیبان کمیته امداد هستد

image197881به گزارش اطلاع نیوز : حسین فتح آبادی مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان قرچک اظهار داشت: کمیته امداد در تلاش است بتواند خانواده های تحت حمایت خود را در سرفصل های گوناگون خدمات رسانی کند.
مدیرکل کمیته امداد شهرستان قرچک گفت: خانواده های محروم و تحت پوشش این نهاد مشکلات عمده ای دارندکه با مساعدت خیرین، نیکوکاران و نهادهای حمایتی که کمیته امداد را یاری می کنند به طور حتم مشکلات آنان سریع تر برطرف خواهد شد.
فتح آبادی با بیان اینکه خیرین و نیکوکاران می توانند با دستگیری از مستمندان در کاهش مشکلات آنان نقش موثری داشته باشند افزود: کمیته امداد شهرستان نیز تمام تلاش خود را به کار گرفته تا نیازهای این خانواده ها را مرتفع سازد.
وی با بیان اینکه کمیته امداد، نهادی مردمی است گفت: خیرین و نیکوکاران شهرستان با مساعدت های خود می توانند بخشی از نیازهای نیازمندان را تامین کنند.
وی در ادامه افزود: کمک به امر ازدواج نوعروسان تحت پوشش با حمایت و مساعدت خیرین و حامیان نیکوکار در راستای اجرای سنت حسنه ازدواج انجام می شود.
وی افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) مبلغ بیست میلیون ریال به دختران در آستانه ازدواج به عنوان کمک هزینه خرید جهیزیه اهداء می کند و کمک های حامیان نقش مهمی در ارائه خدمت مطلوب تر به نوعروسان تحت حمایت ایفا می کند.

فتح آبادی بیان کرد: در همین راستا با تعامل و همکاری دو نفر از حامیان نیکوکار در بهمن ماه سال جاری جهیزیه دو نوعروس یتیم تحت حمایت این نهاد تکمیل و اهداء شد.
مدیر کمیته امداد شهرستان قرچک مبلغ هزینه شده جهت تکمیل جهیزیه این دو نوعروس را نود وپنج میلیون ریال ذکر کرد.
فتح آبادی افزود: هم اکنون نیز دو میلیون و دویست و شصت و هشت حامی ، حمایت مالی و معنوی ایتام تحت پوشش کمیته امداد شهرستان قرچک را بر عهده دارند و ماهانه مبالغی را به حساب آنان واریز می کنند.
مدیر کمیته امداد شهرستان قرچک در پایان با قدردانی از خیرین و نیکوکاران یاری رسان این نهاد بیان کرد: خیرین و نیکوکاران با کمک ها و مساعدت های خود همواره پشتیبان این نهاد بوده و در این زمینه نقش بسزایی را ایفا می کنند.

imagesCAHYX1DA,, ,

تاريخ ۳ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 102      
منتظر نظر شما هستیم !