اطلاع نیوز -> در آستانه تکواندوی جام باشگاه‌های آسیا اسبقی: اجازه نمی‌دهیم تیمی غیر از شهرداری ورامین قهرمان شود


قهرمان تکواندوی جهان و آسیا در آستانه پنجمین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا گفت: تیم شهرداری ورامین قطعا قهرمان پنجمین دوره جام باشگاه‌های تکواندوی آسیا می‌شود.

به گزارش اطلاع نیوز :بهنام اسبقی اظهار کرد: در پنجمین دوره جام باشگاههای آسیا عضو تیم شهرداری ورامین هستم و تمام تلاشم را انجام می دهم تا بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. تیم ما نسبت به دوره گذشته تقویت شده و در هر ۵ وزن بازیکنان بسیار خوبی دارد. این رقابت ها هم ۱۰ امتیاز برای المپیک دارد و ارزش زیادی برای بازیکنان ملی پوش شهرداری خواهد داشت. قطعا در این دوره، قهرمانی برای شهرداری ورامین است و اجازه نمی‌دهیم تیمی دیگر بر سکوی قهرمانی بایستد.

وی در مورد مبارزه احتمالی اش با علیرضا نصرآزادانی ملی پوش سرشناس تیم دانشگاه آزاد افزود: علیرضا نصر از ملی پوشان با اخلاق و سرشناس ایران است که در این رقابت‌ها شاید با هم بازی کنیم. تمام تلاشم را می‌کنم تا خوب باشم.هدف ما قهرمانی در باشگاههای آسیا است تا نشان دهیم چقدر قوی هستیم.

قهرمان تکواندوی جهان با تاکید بر اینکه کسب موفقیت در مسابقات جهانی روسیه اهمیت بالایی برای او دارد، گفت: در این یک ماه و نیم باقی مانده از سال، مسابقاتمان بسیار فشرده است. پس از پایان جام باشگاه‌های آسیا و جام فجر، مسابقات انتخابی تیم ملی را خواهیم داشت تا نفرات اعزامی به مسابقات جهانی مشخص شوند. قطعا در انتخابی ها هرکسی که بهتر باشد به ترکیب اصلی راه پیدا می کند. من هم هدفم حضور در رقابتهای جهانی و تکرار مدال طلای دور‌ِ قبلم است و امیدوارم بتوانم به این مهم دست پیدا کنم.

وی در مورد مدال طلایی که در تورنمنت بین المللی امارات گرفت،ادامه داد: سطح مسابقات فجیره خوب بود و ۱۰ امتیاز سهمیه المپیک داشت که خدا را شکر با کسب مدال طلا، آن را بدست آوردم. در این مسابقات تک چهره خوبی حضور داشتند که در وزن‌ ۶۸- کیلوگرم تکواندوکاران بلژیک و سنگال و کره جنوبی، مبارزات بسیار خوبی را انجام دادند.

 ,, , , , ,

تاريخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 150      
منتظر نظر شما هستیم !