اطلاع نیوز -> راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان پیشوا


حجت الاسلام ادیب یزدی در جمع راهپیمایان پیشوا گفت:مردم شهرستان پیشوا انقلابی و یاور دین هستند.

1_635592736028492156_s

به گزارش اطلاع نیوز :راهپیمایی شکوهمند مردم پیشوا در ۲۲ بهمن ۹۳ صبح امروز از مقابل مسجد حضرت امام خمینی (ره) با حضور همه اقشار زن و مرد، پیر و جوان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، روحانیون، اصناف و بازاریان، ورزشکاران، دانش آموزان و فرهنگیان و مسئولین این شهرستان آغاز و با طی مسیر اعلام شده تا بارگاه ملکوتی حضرت جعفر بن موسی الکاظم (علیه السلام) ادامه یافت.
مردم انقلابی پیشوا با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا »، « مرگ بر اسرائیل » نفرت و انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی و دشمنان خبیث جمهوری اسلامی ایران در ۳۶ سال گذشته، اعلام کردند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن شعارهای «توافقات ننگین، مایه ذلت ماست»، «لغو همه تحریم ها، شرط توافقات است، این شرط ملت ما در این توافقات است»، «نه تحریم، نه ذلت، مذاکره با عزت، با حفظ شأن ملت»، «آمریکا حق نداره، حتی یه شرط بذاره، تا وقتی مثل آدم، تحریم و بر نداره» موضع خود را در قبال مذاکرات هسته ای اعلام کردنند.
در پایان راهپیمایی عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا ضمن خیر مقدم به راهپیمایان و تشکر از حضور بی نظیر و پر شور مردم به بیان گزارشی از اقدامات دولت در شهرستان پیشوا طی یکساله گذشته پرداخت.
حجت الاسلام و المسلمین ادیب یزدی به عنوان سخنران بخش پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان پیشوا، مردم این خطه را انقلابی و یاور دین معرفی کرد و افزود: مردم پیشوا وفای،خود را در ۱۵ خرداد سال ۴۲ ثابت نمودنند.
راهپیمایان در پایان راهپیمایی با ندای گلبانگ تکبیر بندهای قطعنامه را مورد تأِئید قراردادند.,, , , ,

تاريخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 131      
منتظر نظر شما هستیم !