اطلاع نیوز -> راه اندازی کتابخانه عمومی جواد آباد ورامین


بخشدار جواد آباد از راه اندازی کتابخانه در ساختمان دهیاری های بخش جواد آباد خبر داد.

786149

به گزارش اطلاع نیوز، سید همایون عباسی صبح پنجشنبه بخشدار جواد آباد اظهار داشت: به منظور ارتقا سطح علمی و فرهنگی جوانان بخش جواد آباد در ساختمان دهیاری آبباریک ، حصار حسن بیک،دمز آباد ،قلعه خواجه با فضای تقریبی ۲۰ متر مربع بیش از  ۱۰۰۰جلد کتاب آماده بهره برداری است.

بخشدار جواد آباد با اشاره به این که با برنامه ریزی در امور فرهنگی و تجلیل از فعالین این عرصه مهم،توسعه فرهنگی روستاها را دنبال خواهیم کرد، افزود: دهیاران در زمان بودجه نویسی به بودجه فرهنگی روستاها توجه ویژه ای داشته باشند تا با همکاری دستگاههای مربوطه به اشاعه فرهنگ اسلامی سنتی و اصیل در روستاها کمک شایانی را کرده باشیم.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در بخش جواد آباد افزود: استقبال جوانان و نوجوان بخش جواد آباد در امر مطالعه و کتابخوانی در سطح نیمه تعادلی قرار داشته است که امیدواریم با احداث و تجهیز بیشتر این کتابخانه ها به افزایش سرانه مطالعاتی این بخش کمک کرده باشیم.

عباسی در ادامه با بیان اینکه برای کتاب و کتابخوانی از تمامی ظرفیتهای موجود در روستاها باید استفاده شود به اهالی روستاهای بخش جواد آباد توصیه کرد: ضمن استفاده از کتابخانه عمومی روستا کتابهای اضافی خود را جهت مطالعه دیگران در اختیار دهیاری این روستاها قرار دهند.

مشاور فرماندار شهرستان ورامین در پایان با تقدیر و تشکر از امور کتابخانه های استان تهران تاکید کرد: در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بین تمامی اهالی روستاها اقدام به راه اندازی کتابخانه روستایی در ساختمان دهیاری هایی که در دو ماه اخیر احداث شد را در دستور کار قرار دادیم که امیدواریم رضایتمندی مردم در امور فرهنگی روستاها را همراه داشته باشد.

imagesCAU2KBX3,, , , ,

تاريخ ۷ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 146      
منتظر نظر شما هستیم !