اطلاع نیوز -> رزمایش های سپاه، باعث وحشت دشمنان شده است


سرهنگ اصغری گفت: ما این فعالیت و رزمایش را انجام می دهیم تا این قدرت جمهوری اسلامی ایران را که باعث رعب وحشت دشمنان ما شده است و بسیج نیز همیشه نقش برجسته ای در این زمینه داشته است را به رخ همگان به خصوص استکبار جهانی بکشیم.

سرهنگ داود اصغری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین در حاشیه رزمایش الی بیت المقدس شهرستان ورامین  گفت: با توجهی به ماموریت های مختلفی که به گردان های حاضر در رزمایش محول شده است در کلاس هایی که روز گذشته برگزار شده بود حاضر شدند که به یاری خدا و پشت کار بسیجیان اثرات بسیار خوبی را نیز داشته است.

وی تصریح کرد: شب گذشته برنامه رزم شبانه صحرایی برای بسیجیان گردان های حاضر در رزمایش را داشتیم که بسیجیان عزیز ما خوش درخشیده و تمام ماموریت های محوله را به بهترین شکل ممکن اجرایی کردند.

فرمانده سپاه ورامین خاطر نشان کرد: امروز نیز کلاس های توجیهی برای بسیجیان دلاور را خواهیم داشت تا با ماموریت های خود در مرحله پایانی رزمایش آشنا شوند تا به دستور مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) که فرمودند بسیجیان علاوه بر ماموریتی که در زمینه فرهنگی دارند نباید روحیه رزمی بودن خود را فراموش کنند را جامه عمل بپوشانند.

سرهنگ اصغری اظهار کرد: ما این فعالیت و رزمایش را انجام می دهیم تا این قدرت جمهوری اسلامی ایران را که باعث رعب وحشت دشمنان ما شده است و بسیج نیز همیشه نقش برجسته ای در این زمینه داشته است را به رخ همگان به خصوص استکبار جهانی بکشیم.

001,, , , , ,

تاريخ ۹ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 134      
منتظر نظر شما هستیم !