اطلاع نیوز -> روند افزایش قیمت مرغ در ورامین همچنان ادامه دارد


IMG_0810

قیمت مرغ کشتار روز در ورامین افزایش داشته و از سوی دیگر نیز واحدهای صنفی مختلف با یک قیمت آن را توزیع نمی کنند.

به گزارش اطلاع نیوز ؛ در روزهای پایانی هر سال به دلیل نزدیکی به ایام نوروز و افزایش دید و بازدیدها و همچنین رسومات سنتی، خرید عموم مردم نیز افزایش چشمگیری پیدا می‌کند تا جایی که در این بین بعضی افراد سودجو افکار شومی به سراغشان می‌آید.
در این بین دستگاه‌های نظارتی کشور نیز فعالیتشان را بیشتر می‌کنند تا از این سودجویی افراد ماهیگیر از آب گل آلود جلوگیری کنند که یکی از این دستگاه‌های نظارتی که بسیار مهم هم می‌باشند اداره صنعت، معدن وتجارت می‌باشد.
میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین طی مصاحبه ای  در تاریخ ۵ اسفندماه سال جاری اعلام کرد دولت با وارد کردن مرغ منجمد به بازار از افزایش آن جلوگیری کرده است و هم اکنون نیز قیمت مرغ کشتار روز ۷۴۰۰ تومان می‌باشد.
اما عموم شهروندان توقع داشتند که در واقعیت نیز جلوی این افزایش قیمت‌ها گرفته شود تا لااقل در این زمینه بتوانند به صراحت کاهش نرخ تورم را مشاهده کنند ولی امروز یکشنبه ۱۰ اسفندماه، زمانی که خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما چرخی در خیابان‌های شهر ورامین می‌زد متوجه افزایش قیمت روز افزون مرغ تازه شد.
البته نکته جالب توجه این بود که قیمت مرغ کشتار روز در مغازه‌های مختلف متفاوت است و ثبات قیمتی در بین این صنوف نیست.
البته این برای محل‌های فروشی است که قیمت فروش خود را در معرض دید عموم مردم گذاشته‌اند و آن‌هایی که اعلام قیمت نمی‌کنند دیگر به چه میزان می‌خواهند افزایش قیمت داشته باشند دیگر جای سؤال های مختلف و گوناگون است.
حال از مسئولین دستگاه‌های نظارتی خواستاریم که یا کنترل بیشتری بر روی این افزایش و تفاوت قیمت‌ها داشته باشند و یا اینکه پاسخ مناسبی در خصوص این افزایش و تفاوت قیمت‌ها ارائه دهند که عموم شهروندان بتوانند به راحتی و در واقعیت آن را لمس کنند.

IMG_0806,, , , ,

تاريخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 113      
منتظر نظر شما هستیم !