اطلاع نیوز -> مصدومیت بهنام اسبقی در فینال شیرینی قهرمانی ما را تلخ کرد.


shabnamnews2813942256243606

به گزارش اطلاع نیوز ، پیام خانلر‌خانی در مورد کسب عنوان قهرمانی پنجمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا، اظهار داشت: این دوره از رقابت‌ها مبارزات خوبی را شاهد بودیم. فکر می‌کنم ما در فینال با شکست دادن تیم دانشگاه آزاد انتقام سال گذشته را گرفتیم و شکست سال گذشته در فینال را با این پیروزی فراموش کردیم.

وی در مورد اینکه چرا استقبال کمی از سوی خارجی‌ها از این رقابت‌ها می‌شود گفت: فکر می‌کنم قدرت تیم‌های ایرانی زیاد است به همین خاطر خارجی‌ها خیلی تمایل ندارند در چنین مسابقاتی شرکت کنند. سال‌هایی که کره جنوبی، چین تایپه و تیم‌های مطرح دیگر دنیا در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کردند تنها تیم‌های ایرانی بودند که روی سکو می‌رفتند. به همین دلیل تیم‌های خارجی در این مسابقات شرکت نمی‌کنند. به هر حال قدرت تکواندوی ایران بالاتر از همه کشورهای آسیایی است.

سرمربی تیم شهرداری ورامین در پاسخ به این سوال که چه راهکاری وجود دارد تا تیم‌های خارجی بیشتر از این رقابت‌ها استقبال کنند گفت: اگر از کشورمان تنها یک تیم در چنین رقابت‌هایی شرکت کنند تیم‌های خارجی بیشتر راغب می‌شوند تا در این مسابقات حضور پیدا کنند به هر حال شانس کسب سکو را دارند. البته فکر می‌کنم اتحادیه آسیا نیز کم‌کاری کرده به هر حال آنها می‌توانستند برای حضور تیم‌های خارجی در این جام به ما کمک کنند. قطعا سال آینده به خاطر اینکه این مسابقات دارای رنکینگ است استقبال خوبی خواهد شد.

وی در مورد مبارزه‌ای که در فینال تیم شهرداری ورامین داشت گفت: رقابت سنگینی در فینال حاکم بود و این تجربه خوبی برای بازیکنان ما و همه مربیان بود. تنها ناراحتی ما این بود که مصدومیت بهنام اسبقی شیرینی قهرمانی ما را یک مقدار تلخ کرد. امیدوارم این ملی‌پوش باارزش هرچه زودتر به بهبودی کامل برسد.

خانلرخانی در پایان در مورد شرایط تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر گفت: ما شرایط ایده‌آلی در لیگ برتر داریم. با یک بازی کمتر ٣ امتیاز از دیگر رقیبان بالاتر هستیم. بچه‌های ما شرایط روحی روانی خوبی دارند و همه تلاش ما این است که در لیگ برتر قهرمان شویم تا سال خوبی را به پایان برسانیم.,, , , ,

تاريخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 121      
منتظر نظر شما هستیم !