اطلاع نیوز -> سرمربی تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا: تیم والیبال ۱۵ خرداد پیشوا با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند


images

به گزارش اطلاع نیوز، محسن کاشانی پس از شکست تیمش برابر شهرداری اراک در مرحله نهایی لیگ دسته اول والیبال جوانان کشور اظهار داشت: بازیکنان ما برای کسب پیروزی به اندازه کافی هماهنگ نبودند و در کنار هم تمرین نکرده‌اند و پاسور اصلی ما نیز این بازی‌ها را از دست داده است و اگر اور ا در اختیار داشتیم شرایط برای ما متفاوت می‌شد.

وی افزود: تمامی امور تیم شهدای ۱۵ خرداد پیشوا بر دوش من است و پولی نداریم در حالی که تیم بزرگسالان ما با ۲ مسابقه دیگر در لیگ دسته اول به کار خود خاتمه می‌دهد اما تاکنون یک ریال به بازیکنان خود پرداختی نداشته‌ایم.

سرمربی تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا گفت: به دلیل مشکلات مالی شدیدی که روی دوش ما وجود دارد مجبور هستیم هر روز پس از پایان مسابقه به پیشوا برگردیم و با این وضعیت بازیکن وقتی برای بازی بعد به سالن بر می‌گردد هنوز خستگی سفر و مسابقات قبلی را با خود دارد.

کاشانی بیان کرد: در مرحله نخست برابر سفیر قم ۳ بر یک بازنده شدیم اما همه تیم‌ها از جمله عقاب تهران را بردیم اما آشفتگی کنونی تیم ما سبب شده وضعیت تیم ما این باشد در حالی که تیم ما ۳ سال است ایجاد شده و هزینه‌های زیادی بر دوش ماست که از جایی هم پشتیبانی نمی‌شود.

وی عنوان کرد: تیم ما ۳ سال است که تشکیل شده و بخش کمی از هزینه‌های آن از بودجه دولتی تامین شده و بیشتر هزینه‌ها به صورت شخصی پرداخت شده است در حالی که انتظار داریم مسئولان شورای شهر و فرمانداری پیشوا به فکر این تیم که چشم و چراغ ورزش پیشوا در سطح کشور است باشند.

سرمربی تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا تصریح کرد: با توجه به ۳ شکست، دیگر شانسی برای قهرمانی یا قرار گرفتن بر روی سکو نداریم و در مسابقات آینده هم برای شخصیت خودمان بازی می‌کنیم و با چنین وضعیتی، نتیجه نگرفتن چندان هم غیر منطقی نبوده است.,, , , ,

تاريخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 195      
منتظر نظر شما هستیم !