اطلاع نیوز -> شهرداری ورامین قهرمان لیگ‌برتر تکواندو شد


IMG09534484

هفته پنجم و ششم از دور برگشت رقابت‌های لیگ‌ برتر تکواندو برگزار شد و در حالی که یک هفته به پایان مسابقات باقی مانده است، تیم شهرداری ورامین با کسب یک پیروزی قهرمانی خود در رقابت‌های امسال را قطعی کرد.

به گزارش اطلاع نیوز و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، هفته پنجم و ششم از مرحله برگشت سیزدهمین دوره لیگ برتر تکواندوی جوانان و بزرگسالان (جام خلیج فارس)، یادواره شهید غنیمت‌پور، با رقابت ۷ تیم شهرداری ورامین، صنایع استیل البرز، دانشگاه آزاد، بانک شهر، مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه، پاس قوامین و شهرداری شهر اندیشه در خانه تکواندو به پایان رسید.

در پایان هفته ششم از دور برگشت این رقابت‌ها، شهرداری ورامین با ۹ برد، یک تساوی و یک باخت از ۱۱ بازی و با کسب ۲۸ امتیاز به صدرجدول بازگشت، دانشگاه آزاد با ۱۲ بازی و کسب ۲۵ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و صنایع استیل البرز با ۱۱ بازی و کسب ۲۲ امتیاز سوم است.

تیم های پاس قوامین، بانک شهر، شهرداری شهر اندیشه و مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه به ترتیب چهارم تا هفتم هستند.

بدین ترتیب در حالیکه یک هفته تا پایان لیگ برتر تکواندو باقی مانده است، تیم شهرداری ورامین با هدایت پیام خانلرخانی قهرمانی خود را در سیزدهمین دوره این مسابقات مسجل کرد.

همچنین با توجه به اینکه دانشگاه آزاد در هفته پایانی با قرعه استراحت رو به رو است، صنایع استیل البرز در ادامه این رقابتها در تلاش برای کسب جایگاه دوم خواهد بود.

نتایج هفته پنجم و ششم این رقابتها به شرح ذیل است:

** هفته پنجم //

دانشگاه آزاد ۸ – مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه صفر
شهرداری ورامین ۵ – بانک شهر ۳

پاس قوامین ۵ – صنایع استیل البرز ۳
شهرداری شهر اندیشه (استراحت)

** هفته ششم //

مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه ۳ – شهرداری ورامین ۵
پاس قوامین ۵ – بانک شهر ۳
دانشگاه آزاد ۷ – شهرداری شهر اندیشه یک
صنایع استیل البرز (استراحت)

%20%20~1,, , , ,

تاريخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 149      
منتظر نظر شما هستیم !