اطلاع نیوز -> فرهنگسرای پیشوا با مساحتی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع احداث می شود


index36

فرهنگسرای پیشوا در مساحتی بالغ بر پنج هزار مترمربع و با اعتبار اولیه چهار میلیارد ریال احداث خواهد شد.

به گزارش اطلاع نیوز، شیرزاد یعقوبی از ساخت فرهنگسرا توسط شهرداری پیشوا خبر داد و در این رابطه اظهار داشت: ورود شهرداری به مباحث فرهنگی با توجه به حیطه وظایفی که دارد، یکی از موضوعات مهمی است که در دستور کار قرار دارد.

شهردار پیشوا خاطر نشان کرد: در راستای حمایت از هنر و هنرمندان، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به نام«سال فرهنگ و اقتصاد، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده، شهرداری پیشوا خود را موظف می‌داند نگاه ویژه‌ای به مباحث فرهنگی و اجتماعی داشته باشد.

وی افزود: پیشوا با وجود امامزداه جعفر (علیه السلام) در مباحث فرهنگی و هنری از پیشینه تاریخی و شناخته شده ای در سطح ملی و بین‌المللی برخوردار است و شهرداری پیشوا پتانسیل انجام اقدامات فرهنگی و حمایت در این حوزه را دارد.

یعقوبی با بیان اینکه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) موضوع «فرهنگ» را مهم‌تر از اقتصاد می‌دانند، تاکید کرد: ساخت فرهنگسرا در پیشوا موجب پرورش استعدادهای بالقوه فرهنگی و هنری عزیزان و فرزندان پیشوا خواهد شد.

شایان ذکر است فرهنگسرای شهرداری در بلوار خلیج فارس در باغ ملی در مساحتی بالغ بر ۵۰۰۰ مترمربع احداث خواهد شد که در حال طراحی و با اعتبار اولیه به مبلغ چهار میلیارد ریال که از منابع شهرداری می باشد به این پروژه اختصاص یافته است.,, , , , ,

تاريخ ۹ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 150      
منتظر نظر شما هستیم !