اطلاع نیوز -> قیمت مرغ در ورامین کاهش یافته است


vyz9dirkwhi54by4awycنظارت بر مراکز عرضه مرغ

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین با اشاره به کاهش قیمت مرغ با ورود مرغ منجمد به بازار گفت: بر مراکز عرضه مرغ در شهرستان ورامین نظارت جدی صورت می گیرد.

به گزارش اطلاع نیوز، حسن میرزایی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نوسانات قیمت در روزهای اخیر در بخش مرغ در کشور اظهار داشت: کنترل قیمت مرغ تابع عرضه و تقاضا از سوی واحدهای مرغداری است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین افزود: با توجه به افزایش قیمت مرغ طی روزهای اخیر در سطح کشور، دولت با اتخاذ سیاست هایی زمینه ورود مرغ منجمد و عرضه گسترده آن را در بازار فراهم کرد و این مسأله باعث کاهش قیمت طی روزهای اخیر شد.

ورود مرغ منجمد به بازار برای کنترل قیمت

وی ادامه داد: هم اکنون مرغ منجمد با قیمت مصوب دولت به صورت گسترده در بازار تهران در میدان بهمن و برخی مراکز تعیین شده از سوی دولت در شهرستان ها عرضه می شود و در این زمینه جای نگرانی برای شهروندان وجود نخواهد داشت.

میرزایی اضافه کرد: قیمت مرغ بر اساس برخی شرائط تا مبلغ ۸۲۰۰ تومان نیز افزایش پیدا کرد اما با راهکارهای اندیشیده شده از سوی دولت و ورود مرغ منجمد به بازار هم اکنون قیمت مرغ تا مبلغ ۷۴۰۰ تومان کاهش پیدا کرده است

شهروندان شکایات خود را به اداره صنعت منتقل کنند

این مسئول عنوان کرد: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت به صورت روزانه بر واحدها عرضه مرغ در سطح شهرستان ورامین حاضر شده و بر اساس فاکتور خرید و رعایت سود منصفانه، فعالیت این واحدها را مورد ارزیابی قرار می دهند.

وی بیان داشت: در صورت بروز تخلف از سوی مراکز توزیع مرغ منجمد و گرم، بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری اداره تعزیرات حکومتی بدون هیچ چشمداشتی به متخلفان برخورد خواهند کرد.

میرزایی با اشاره به این نکته که شهروندان می توانند شکایات خود را به  اداره صنعت و معدن منتقل کنند گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین به شکایات رسیده از سوی شهروندان رسیدگی و اقدامات لازم را انجام خواهد داد.,, , , ,

تاريخ ۵ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 112      
منتظر نظر شما هستیم !