اطلاع نیوز -> مراسم سالگرد ارتحال آیت الله خوشوقت با حضور آیت الله صدیقی در ورامین


21مراسم بزرگداشت دومین سالگرد ارتحال عالم وارسته آیت الله خوشوقت با حضور آیت اله صدیقی امام جمعه موقت تهران در محسنیه شهید علیخانی ورامین برگزار می شود.

به گزارش اطلاع نیوز، مراسم بزرگداشت دومین سالگرد ارتحال عالم وارسته آیت الله خوشوقت با حضور آیت اله صدیقی امام جمعه موقت تهران و مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه دیار ۱۵ خرداد در محسنیه شهید علیخانی ورامین برگزار می شود.

در این مراسم که روز شنبه پس از اقامه نماز مغرب و عشا با حضور جمعی از مسئولان و مدیران اجرایی، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و اقشار مختلف مردم برگزار می شود، برای شادی و علو درجات آیت الله خوشوقت مراسم ختم صلوات نیز برگزار خواهد شد.

شهرستان ورامین از جمله مناطقی بود که مردم آن پیوند ناگسستنی با آیت الله خوشوقت داشته و هر هفته جوانان و نوجوانان زیادی برای شرکت در درس اخلاق این عالم عامل در تهران حضور پیدا کرده و معارف دینی خود را افزایش می دادند.

احمد علیخانی مسئول محسنیه شهید علیخانی ورامین در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مراسم دومین سالگرد ارتحال آیت الله عزیزالله خوشوقت در ورامین اظهار داشت: دومین مراسم سالگرد ارتحال عامل ربانی آیت الله عزیزالله خوشوقت از سوی دوستداران و ارادتمندان به این عالم فرزانه روز شنبه پس از اقامه نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد.

مسئول محسنیه شهید علیخانی ورامین افزود: در این مراسم آیت الله کاظم صدیقی به دعوت مردم ورامین در مراسم دومین سالگرد ارتحال آیت الله خوشوقت حاضر شده و درباره ویژگی های شخصیتی این عالم ربانی سخن خواهد گفت.

وی ادامه داد: سال گذشته نیز مراسم اولین سالگرد ارتحال آیت الله عزیز الله خوشوقت از سوی شاگردان و ارادتمندان وی در محسنیه شهید علیخانی برگزار و با استقبال مردم متدین و انقلابی ورامین بویژه نوجوانان و جوانان مواجه شد.,, , , , ,

تاريخ ۲ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 183      
منتظر نظر شما هستیم !