اطلاع نیوز -> نمایشگاه بهاره تا 27 اسفندماه در ورامین دائر است


1607273

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت با اشاره به عرضه مستقیم کالاهای اساسی از چهاردهم اسفندماه در ورامین گفت: در نمایشگاه بهاره کالاهای مورد نیاز مردم با قیمتی مناسب عرضه می شود.

به گزارش اطلاع نیوز، حسن میرزایی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بهاره در ورامین در آستانه روزهای پایانی سال اظهار داشت: همزمان با روزهای پایانی سال و بالا رفتن حجم خرید مردم به مناسبت سال جدید، نمایشگاه بهاره در ورامین دایر می شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین با اشاره به این نکته که تا سال گذشته نمایشگاه بهاره در سالن تختی ورامین برگزار می شد افزود: امسال محل برگزاری نمایشگاه بهاره شهرستان ورامین تغییر کرد و به ترمینال سابق ورامین منتقل شده است.

وی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه بهاره موجب عرضه کالاهای مورد نیاز مردم با قیمت واقعی می شود و همین امر علاوه بر افزایش اشتیاق مردم برای خرید از این نمایشگاه ها، سبب تثبیت در قیمت ها نیز خواهد شد.

میرزایی اضافه کرد: جلسات ستاد تنظیم بازار و برنامه ریزی برای برگزاری مناسب نمایشگاه بهاره در چندین نوبت برگزار شده و پیش بینی های لازم در این باره صورت گرفته است.

این مسئول عنوان کرد: نمایشگاه بهاره شهرستان ورامین از چهاردهم اسفندماه لغایت بیست و هفتم ماه جاری در محل ترمینال قدیم شهرستان ورامین پذیرای شهروندان ورامینی برای خرید کالاهای اساسی و مورد نیاز می باشد.

وی تأکید کرد: در این نمایشگاه مواد غذایی، پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار و همچنین کالاهای تنظیم بازار از قبیل مواد غذایی پروتئینی و برنج در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

میرزایی یادآور شد: شهروندانی که نسبت به ارائه خدمات در نمایشگاه بهاره انتقاد و یا پیشنهادی داشته و یا نسبت به قیمت های ارائه شده نظراتی دارند، اداره صنعت، معدن و تجارت آمادگی لازم را برای این منظور دارد.

imagesCAHJ3D8C,, , , ,

تاريخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 145      
منتظر نظر شما هستیم !