اطلاع نیوز -> نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در ورامین


فرماندار ورامین گفت: نمایشگاه بهاره شهرستان ورامین از ۱۲ اسفند ماه برپاشده و بیش از ۸۰ غرفه نسبت به عرضه کالاهای اساسی موردنیاز مردم اقدام می‌کنند.

imagesCANYHUB7

به گزارش  اطلاع نیوز ، محسن خوانساری فرماندار ورامین در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: دولت تدبیر و امید برای  جلوگیری از افزایش  و تثبیت قیمت اجناس  نمایشگاه‌های بهاره را در سرتاسر کشور برگزار می‌شود که نظارت و برپایی این نمایشگاه‌ها  باید به نحوه مناسب انجام شود.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه‌های عرضه محصولات بهاره فرصتی برای دستیابی آحاد  مردم به کالاهای موردنیاز عید نوروز  است و باید متولیان اجرایی  از این  فرصت به‌درستی استفاده کنند  و بهترین و باکیفیت‌ترین اقلام را در اختیار مردم قرارداد.

فرماندار ورامین تأکید کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت  در برپایی نمایشگاه‌های بهاره عرضه مستقیم کالا  با کمک سایر اصناف و تولیدکنندگان، باید تولیدات با  کیفیت داخلی  و با قیمت مناسب را در این نمایشگاه عرضه کنند تا دست دلالان و واسطه گران حذف شود.

وی گفت: با توجه به برخی از مشکلات اقتصادی، برپایی نمایشگاه بهاره امسال از اهمیت بیشتری برخوردار است و باید نسبت به دوره‌های قبل باکیفیت بیشتری برگزار شود در غیر این صورت این فرصت می‌تواند به یک معضل تبدیل شود.

خوانساری گفت: نمایشگاه بهاره عرضه کالای شهرستان ورامین از ۱۲ اسفند ماه در محل ترمینال قدیم شهرستان برپاشده و بیش از ۸۰ غرفه نسبت به عرضه کالاهای اساسی موردنیاز مردم ازجمله کیف و کفش، مواد غذایی، پوشاک و کالاهای اساسی اقدام می‌کند.

وی درباره تأمین میوه شب عید مردم در شهرستان ورامین گفت:  اداره صنعت و معدن از چند ماه پیش با کمک  اتاق اصناف  نسبت به تهیه میوه شب عید اقدام کرده  و در نوروز ۹۴ بیش از ۳۷۰ تن میوه در شهرستان ورامین توزیع می‌شود.

فرماندار ورامین خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده، ۳۰۰ تن پرتغال و ۷۵ تن سیب در مناطق

مختلف شهرستان ورامین توزیع می‌شود که این امر در تأمین نیازهای شب عید مردم و تعدیل بازار نقش مهمی دارد.

 

13921210000348902232793

تاريخ ۶ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 75      
منتظر نظر شما هستیم !