اطلاع نیوز -> همایش حجاب و عفاف در ورامین برگزار شد


736736

با دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ، همایش حجاب و عفاف در کانون هدایت ورامین برگزار شد .

به گزارش اطلاع نیوز، عصر امروز و همزمان با دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ، همایش حجاب و عفاف در کانون هدایت ورامین برگزار شد .

مسئول امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این مراسم گفت : عزت و نجابت زنان و دختران ایران اسلامی به حفظ حجاب و عفاف آنان بستگی دارد زیرا هدیه ای است که زن را از آسیب های اجتماعی مصون کرده و زمینه را برای نزدیکی وی به خدا فراهم می کند.

لاله ذبیحی گفت : حضرت فاطمه (س) به عنوان الگوی شایسته زنان و دختران به شمار می رود و ختران و زنان با الگو گیری از سیره عملی و رفتاری ایشان ، راه را برای سعادت دنیا و آخرت خود طی نمایند.

وی افزود : دشمنان قسم خورده نظام که در طول سال های استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی توطئه های سخت ، فشارهای اقتصادی ، تهدید و تحریم با شکست های جبران ناپذیری مواجه شده اند تلاش دارند تا با تدارک جبهه تهاجم فرهنگی به مقابله با فرهنگ ناب ایرانی اسلامی ملت ایران آمده و در این جنگ جوانان و به ویزه دختران ما را هدف قرار داده اند.

وی تصریح کرد:امروز شاهدیم که برنامه های مبتذل ماهواره ای با پخش فیلم ها و سریال هایی که اساس خانواده و روابط بین افراد جامعه را هدف قرار داده اند ، حجاب و عفت دختران را مورد هجمه قرار داده اندو تلاش دارند که این گوهر ارزشمند را از ارزش های اسلامی دور سازند.

ذبیحی تأکید کرد: برنامه ها ، فیلم ها و سریال های ماهواره ای با برنامه ریزی کامل و مهندسی اجتماعی پخش می شود و تمامی گروه های سنی را مورد هدف قرار می دهند و مهمترین هدف آنان کم رنگ کردن حجاب و عفاف در جامعه اسلامی و از هم پاشیدن کانون گرم خانواده ها می باشد .

وی گفت : خانواده ها باید با شناخت کامل نسبت به خطرات برنامه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی ، با برقرار نمودن ارتباط عاطفی با فرزندان ، آنان را از آسیب هایی که در کمین جوانان است مصون کنند.,, , , ,

تاريخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 123      
منتظر نظر شما هستیم !