اطلاع نیوز -> ورامین یک شهر ورزش دوست در سطح آسیا شناخته می شود


امام جمعه موقت ورامین گفت: امروز با موفقیت های متین و شهرداری در مسابقات آسیایی، شهر ورامین به عنوان یک شهر ورزشی در سطح آسیا شناخته می شود.

22 بهمن و نورباران اسمان ورامین

به گزارش اطلاع نیوز، حجت الاسلام سید محسن محمودی با تبریک قهرمانی مقتدرانه تیم شهرداری ورامین در مسابقات جام باشگاه های آسیا اظهار داشت: تیم شهرداری ورامین توانست در مسابقات جام باشگاه های آسیا با ارائه بازی های قابل قبول و در خور شأن نام ایران اسلامی برای اولین بار به عنوان قهرمانی این مسابقات برسد.

امام جمعه موقت ورامین افزود: تیم شهرداری ورامین در سال گذشته نیز بازی های درخشانی را در مسابقات آسیایی از خود به نمایش گذاشت و توانست به نائب قهرمانی آسیا برسد اما امسال با پشتکار و تلاش کادر فنی و بازیکنان این تیم به مقام قهرمانی جام باشگاه های آسیا رسید.

قهرمانی شهرداری ورامین نوید بخش آینده ای روشن است

وی قهرمانی تیم تکواندو شهرداری ورامین در جام باشگاه های آسیا را یک افتخار بزرگ برای دیار ۱۵ خرداد دانست و ادامه داد: قهرمانی تیم تکواندو شهرداری ورامین در مسابقات آسیایی باعث غرور و افتخار مردم ورامین و پرچمداران و وارثان قیام ۱۵ خرداد است.

محمودی اضافه کرد: قهرمانی متین ورامین در جام باشگاه های آسیا در رشته والیبال و قهرمانی تیم شهرداری در مسابقات آسیایی در رشته تکواندو نوید بخش آینده ای روشن برای ورزش این دیار بوده و ضرورت توجه هر چه بیشتر مسئولان به ورزش شهرستان را نشان می دهد.

قهرمانی شهرداری ورامین باعث افتخار و غرور است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین عنوان کرد: ورزشکاران ورامینی باید بدانند که علیرغم تلاش در عرصه های ورزشی برای کسب عنوان قهرمانی به عنوان نماینده دیار ۱۵ خرداد باید در زمینه های اخلاقی نیز سرآمد بوده و از نام ورامین در سطح کشور و آسیا دفاع کنند.

وی به مهر بیان داشت: قهرمانی تیم شهرداری ورامین بار دیگر نام این شهرستان را بر سر زبان ها انداخت و امروز با موفقیت های متین و شهرداری در مسابقات آسیایی، شهر ورامین به عنوان یک شهر ورزشی در سطح آسیا شناخته می شود.,, , , , ,

تاريخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 168      
منتظر نظر شما هستیم !