اطلاع نیوز -> کلاس تمام هوشمند در مدارس قرچک افتتاح شد


IMG11402357با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک، سایت و کلاس تمام هوشمند در دبستان های پسرانه شهرستان قرچک افتتاح شد.

 

به گزارش اطلاع نیوز ، با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک، بهره‌برداری از کلاس تمام هوشمند دبستان‌های شهید صیادشیرازی و حضرت خدیجه (س) در شهرستان قرچک آغاز شد.

در ابتدای مراسم کلاس تمام هوشمند و سایت رایانه دبستان با حضور مسئولان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش قرچک در مراسم افتتاح این سایت اظهار داشت: در این کلاس به جای تخته هوشمند از یک نمایشگر لمسی هوشمند استفاده شده است و برای هر دانش‌آموز نیز یک تبلت در نظر گرفته شده است و از طریق آن اطلاعات و موضوع تدریس شده در کلاس قابل رویت است.

وی افزود: با توجه به عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات و گسترش روزافزون شبکه‌های اجتماعی و به‌منظور هوشمندسازی مدارس این اقدام با همکاری اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و شرکت سامسونگ انجام گرفته است و امیدواریم دانش‌آموزان با استفاده از این کلاس تمام هوشمند، نسبت به یادگیری دروس علاقه‌مندی بیشتری نشان داده و همچنین با فناوری اطلاعات بیشتر آشنا شوند.

گفتنی است، این مراسم با حضور سیدجواد رضوی معاون سیاسی انتظامی فرماندار قرچک، محسن کهزادی رئیس شورای اسلامی شهر، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش قرچک به میزبانی دبستان‌های شهید صیادشیرازی و حضرت خدیجه (س) برگزار شد.,, , , , ,

تاريخ ۱ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 425      
منتظر نظر شما هستیم !