اطلاع نیوز -> گره کور ترافیک ورامین باز می‌شود


79070_540رئیس شورای اسلامی شهر ورامین طی دستوری به مدیرعامل تاکسیرانی بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان خواستار چرخشی شدن خطوط تاکسیرانی شهر ورامین شد.

به گزارش اطلاع نیوز ؛ تجمع ده‌ها تاکسی خطی در میدان مرکزی ورامین مشکلی است که این روزها گریبان‌گیر مرکز این شهر شده و ترافیک کور این نقطه را کورتر از قبل کرده است.

در شرایطی که در بسیاری از نقاط کشور، تاکسی‌ها به‌صورت چرخشی نسبت به جابجایی مسافر اقدام می‌کنند ولی در ورامین پس از سال‌ها کماکان تاکسی‌های خطی با ایستادن در ایستگاه‌های خاص منتظر مسافر می‌مانند تا آنان را جابجا کنند.

توقف بیش از ۵۰ دستگاه تاکسی در ایستگاه‌های مربوط به کارخانه قند و بیمارستان شهید مفتح عملاً میدان امام (ره) ورامین را در انحصار تاکسی‌ها قرار داده و امکان تردد و یا توقف سایر خودروها را به آنان نمی‌دهد.

بر اساس تحقیقات میدانی شهروندان ورامینی نسبت به وضعیت موجود بر سرویس‌دهی تاکسیرانی معترض بوده و خواستار رفع این معضل مهم در شهر خود شده‌اند.

مهدی شیرکوند ساکن میدان رازی شهر ورامین در مصاحبه با خبرنگاران  در این ارتباط اظهار داشت: هر وقت که قصد مراجعه به مجتمع ادارات شهرستان را دارم باید برای رسیدن به این مجتمع چند مسیر اضافی را طی کنم تا در نهایت به مقصد برسم.

محمد عرب دیگر شهروند ورامینی نیز از نبود تاکسی در مسیر رسالت خبر داد و گفت: این خیابان نیز مشکل نبود تاکسی داشته به‌نحوی که باید برای سوار شدن وسیله نقلیه عمومی ساعت‌ها منتظر ماند.

این در حالی است که تعداد بسیار زیاد تاکسی  به حدی است که خطوط دیگر از داشتن تاکسی محروم یا کم برخوردارند.

بر همین اساس رئیس شورای اسلامی شهر دستور فوری مبنی بر چرخشی شدن تاکسی‌ها داده تا مشکل شهروندان ورامینی مرتفع شود.

images,, , , ,

تاريخ ۴ اسفند ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 171      
منتظر نظر شما هستیم !