اطلاع نیوز -> ■ اعلام برنامه مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال


13931028115759124541743

مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال از ۲۹ بهمن با حضور ۸ تیم برتر دور مقدماتی آغاز می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان لیگ مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال از روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه آغاز می‌شود و هر تیمی که به ۲ پیروزی از ۳ مسابقه دست یابد به جمع ۴ تیم لیگ برتر صعود می‌کند.

مرحله پلی آف از روز چهارشنبه ۲۹ بهمن در ۴ شهر تهران، مشهد، ورامین و ارومیه استارت می‌خورد و تیم‌های اول تا چهارم گروه یک دور مقدماتی به ترتیب به مصاف تیم‌های چهارم تا اول گروه دوم می‌روند که برنامه آن به شرح زیر است:

بازی نخست، چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۳:

پیکان تهران – وزارت دفاع
میزان خراسان – نوین کشاورز
متین ورامین – شهرداری تبریز
شهرداری ارومیه – بازرگانی جواهری گنبد

بازی دوم، چهارشنبه ششم اسفندماه ۱۳۹۳:

وزارت دفاع – پیکان تهران
نوین کشاورز – میزان خراسان
شهرداری تبریز – متین ورامین
بازرگانی جواهری گنبد – شهرداری ارومیه

در صورتی که پیروز نهایی این مرحله در ۲ مسابقه تعیین نشود، مسابقه سوم تیم‌ها در روز یک‌شنبه ۱۰ اسفند ماه به میزبانی تیم‌هایی که بازی رفت را در خانه برگزار کرده‌اند انجام خواهد شد.

همچنین بر اساس اعلام قبلی سازمان لیگ، مسابقات مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال از ۱۷ اسفند به صورت متمرکز و ۲ بازی از ۳ بازی در تهران برگزار خواهد شد.

این مرحله نیز در روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه ۱۷ و ۱۹ اسفند برگزار می‌شود و در صورت نیاز به مسابقه سوم، این دیدارها روز پنج‌شنبه ۲۱ اسفند دنبال خواهد شد.‌

به گفته رئیس سازمان لیگ، بعد از مشخص شدن چهره ۴ تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی، در جلسه‌ای با حضور نمایندگان ۴ تیم راه یافته به این مرحله در خصوص نحوه برگزاری مرحله نیمه نهایی و نهایی تصمیم‌گیری خواهد شد که در این صورت امکان برگزاری دیدارهای رده‌بندی و فینال در یک تک بازی وجود خواهد داشت.

 ,, , , ,

تاريخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۳      
تعداد بازدید تعداد بازدید 184      
منتظر نظر شما هستیم !